Adventure

CRF300L

CRF300L s lehkým rámem a silným výkonem i točivým momentem motrou je vynikající terénní mtocykl. Antihoppingová spojka s asistenční funkcí usnadňuje řazení nahoru a zabraňuje zablokování zadního kola při prudkém podřazení. Ať už kličkujete nerovnými ulicemi měst nebo objevujete nové stezky, CRF300L je motockyl stavěný na každou výpravu.

VÍCE O MODELU CRF300L

CRF300L RALLY

CRF300 RALLY je maloobjemový stroj s výbavou mnohem většího motocyklu, určený pro dobrodužně zaměřené on-off jezdce. Velká nádrž, jejíž objem narostl na 12,8 litrů umožňuje dlouhý dojezd. Model CRF300 RALLY je určen pro všechny dobrodruhy, kteří heldají snadno ovladatelný stroj ať už na každodenní cesty do práce, víkendové výlety nebo cestu kolem světa.

VÍCE O MODELU CRF300L RALLY

CB500X

Honda CB500X má teď odlehčený vzhled městského válečníka – s dobrodružným srdcem. Nové barvy a silná grafika podtrhují jeho drsnou vizáž. Se vzpřímenou a vysokou jízdní pozicí máte vynikající výhled do svého okolí, když si razíte cestu městským provozem.

VÍCE O MODELU CB500X

NC750X

Jeho výraz je ostřejší než kdy předtím, a díky novým ohromujícím barevným kombinacím v nabídce bude těžké z něj spustit oči. Všimnou si toho i všichni v okolí – což není špatné, když se pohybujete v městském provozu. Na otevřené silnici je to pak pohodlné sedlo, vzpřímená jízdní pozice a vylepšená ochrana proti větru, co zpříjemňuje cestování na dlouhé vzdálenosti.

VÍCE O MODELU NC750X

CRF1100L - AFRICA TWIN

Africa Twin ve svých původních kořenech, které jsou těsně spojeny s historií Dakaru, je stejně tak pohodlný cestovní motocykl jako praktický dopravní prostředek pro každý den – ale když vaše srdce zaslechne to volání – má dost síly a obratnosti na to, aby vás protáhla tím nejnáročnějším terénem tam, kam cesty nevedou. Skutečné dobrodružství čeká, jeďte za ním.

VÍCE O MODELU CRF1100L - AFRICA TWIN

X-ADV

Tento vzrušující nový crossover kombinuje styl SUV a off-roadový vzhled s bytelným podvozkem, dlouhými zdvihy odpružení a čtyřpístkovými, radiálně uchycenými brzdami. Výkonný řadový dvouválec o objemu 745ccm produkuje masivní zátah od nízkých otáček až po střední pásmo. V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou pak nabízí ostrou a okamžitou akceleraci. Rám je navržený tak, aby se pod sedlo vešel 21litrový úložný prostor a plexištít má stavitelnou výšku v pěti polohách. Systém bezklíčkového zapalování Smart Key zvyšuje každodenní praktičnost.

VÍCE O MODELUX-ADV

XL750 TRANSALP

Model Transalp jsme navrhli tak, aby se stal dokonalým partnerem pro vaše dobrodružství, ať už zamíříte kamkoli. Jistě, čísla v titulcích upoutají pozornost. Výkon 67,5 kW a točivý moment 75 Nm mluví samy za sebe. Především vás zaujme projev zcela nového osmiventilového řadového dvouválce o objemu 755 cm3. Naše technologie sání Air vortex zesiluje a zjemňuje odezvu v nízkých a středních otáčkách, zatímco válce využívají vysoce kvalitní pokovení Ni-SiC, které snižuje tření – a zvyšuje výkon – při vysokých otáčkách. Na polní cestě, ve městě nebo na volné silnici, ve dvou a plně naložený – tento motor je vyladěný pro všestranný výkon, který potřebujete.

VÍCE O MODELU XL750 TRANSALP