Off Road

CRF50F

Snadno startuje, snadno se používá a vždy je s ním zábava. Model CRF50F, který je všeobecně považován za typický minibike, si vybírají začínající jezdci po celém světě. Díky obrácené vidlici, motoru o objemu 49 ccm, převodovce s automatickou spojkou se snadným řazením a nízké výšce sedla je jízda na modelu CRF50F hračkou. Silná a pevná konstrukce ve stylu velkých motocyklů a nové závodní grafické prvky zaručují, že tento model CRF brzy rozproudí zábavu i u nejmenších jezdců v rodině v červené barvě Honda.

VÍCE O MODELU CRF50F

CRF110F

Robustní model Honda CRF110F dodává mladým jezdcům jistotu při jízdě a otevírá jim dveře k radosti, která jim vydrží po celý život. Je vybavený elektrickým startérem, robustním ocelovým rámem a vysoce kvalitním odpružením, které přispívá k pocitu „velkého motocyklu“ a výkonu. Je to stroj, na kterém můžete jezdit – a usmívat se – po celý den.

VÍCE O MODELU CRF110F

CRF125F

Model CRF125F je sice malý, ale má stejný styl a některé vlastnosti jako jeho větší bratři z řady CRF. Po stisknutí elektrického startování je vzduchem chlazený motor SOHC připravený k jízdě. Je vyladěný speciálně pro plynulý točivý moment v nižších otáčkách, takže je ideální pro mladé jezdce. Kosočtvercový trubkový ocelový rám, teleskopická vidlice o průměru 31 mm se zdvihem 140 mm a systém zavěšení zadního kola Honda Pro-Link tvoří odolný podvozek, se kterým se můžete prohánět v terénu.

VÍCE O MODELU CRF125F

CRF250R

Vyšší výkon a točivý moment motocyklu CRF250R modelového roku 2016 zajišťuje ještě lepší výsledky. Ve společnosti Honda jsme u modelu CRF250R vyladili odezvu škrticí klapky díky novému nastavení systému PGM-FI s duálním (dvoustupňovým) vstřikováním paliva a lehké vratné pružině. Čtyřventilový motor Unicam o objemu 249 ccm má nový zdvojený výfuk s velkým průměrem a umožňuje rychlejší výjezdy ze zatáček.

VÍCE O MODELU CRF250R

CRF450R

Model CRF450R se vyznačuje výkonem velkého motocyklu a agilitou malého stroje. Bleskově zatáčí na zemi i ve vzduchu a disponuje přilnavostí na zcela nové úrovni – i při jízdě na hranici možností.

VÍCE O MODELU CRF450R