Super Sport

CBR500R

Nový design kapotáže – která je na bocích ořezaná, aby odhalila větší část motoru a jeho sportovní kryty – je lehčí a ostřejší než dřív. Sportovní proužky na ráfcích kol a nové atraktivní barvy jasně prozrazují charakter téhle motorky – je to pravý supersport, který se nemusí stydět ani vedle větších modelů jako jsou Fireblade nebo CBR600RR.

VÍCE O MODELU CBR500R

CBR650R

Toto je motocykl pro rozené závodníky. Model CBR650R, vytvarován pro vysokorychlostní aerodynamiku, s vylepšeným odpružením, vybavením i stylem, je mimořádně ostrým nástrojem s cíleným, sportovním záměrem, vzrušujícím výkonem a výjimečným točivým momentem.Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru.Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů.

VÍCE O MODELU CBR650R

CBR1000RR-R Fireblade

Total control – tato dvě slova se nachází v srdci každé Hondy CBR1000RR-R Fireblade, jsou jemnou rovnováhou mezi výkonným motorem a pokrokovým podvozkem a přináší vám vzrušení na silnici i na okruhu.

VÍCE O MODELU CBR1000RR