Skútry

VISION110

110kubíkový motor modelu Vision, který je chlazený vzduchem, zaujme především velmi příznivou spotřebou paliva. Kompaktní rozměry celého skútru slibují obratnost i v ucpaném centru města, ale stále poskytují dostatečný úložný prostor a jízdu bez kompromisů v pohodlí.

VÍCE O MODELU VISION110

SH125i

Srdcem skútru SH125i je motor eSP, který má díky technologii nízkého tření sníženou spotřebu paliva. Disponuje i vypínatelným systémem Idle Stop, který vypíná motor při zastavení a automaticky ho nastartuje při otočení plynovou rukojetí.

VÍCE O MODELU SH125i

SH150i

Nový kapalinou chlazený 4ventilový motor eSP+ našeho skútru SH150i je rychlejší, úspornější a čistší než kdy předtím. Plně LED osvětlení pro perfektně ostré vidění. Ostrý a jasný informační displej LCD. Výška sedla je velmi příjemných 799 mm. Nový lehký, vysoce pevný trubkový ocelový rám je odolný a představuje základ vynikající ovladatelnosti skútru.

VÍCE O MODELU SH150i

SH350i

SH350i má vyšší výkon díky čtyřventilovému kapalinou chlazenému motoru s větším objemem, který poskytuje vysoký točivý moment v nízkých a středních otáčkách a pomáhá vám při jízdách po městě. Motor je nejen výkonnější, což napomáhá plynulé jízdě na dálnici, ale také účinnější a díky splnění emisní normy EURO 5 šetrnější k životnímu prostředí. Díky beztrubkovému ocelovému rámu a kolům o průměru 16 palců je model SH350i snadno ovladatelný při nízkých rychlostech a nabízí uvolněnou, vzpřímenou jízdní polohu a rovnou podlahu, která vám zajistí stabilitu a praktičnost při všech jízdách po městě. SH350i je vybaven odpovídajícími technologiemi, například klíčem Honda Smart Key a nabíjecí zásuvkou USB, které usnadňují každodenní používání. Volitelný chytrý horní box a úložný prostor pro přilbu pod sedlem ovládaný klíčem Smart Key, zvyšují praktičnost, zatímco přístrojový panel LCD poskytuje přehledné informace, abyste se dostali tam, kam potřebujete.

VÍCE O MODELU SH350i

FORZA125

Forza 125 vám dá jistotu, se kterou zvládnete všechno, co si na vás život ve městě připraví - dostatek výkonu, praktičnost ruku v ruce se stylem, a to všechno s nejnovějšími technologiemi. S prvotřídní akcelerací a jednoduchou ovladatelností je každá jízda víc než obyčejnou cestou do místa určení.

VÍCE O MODELU FORZA125

CBR650R

Toto je motocykl pro rozené závodníky. Model CBR650R, vytvarován pro vysokorychlostní aerodynamiku, s vylepšeným odpružením, vybavením i stylem, je mimořádně ostrým nástrojem s cíleným, sportovním záměrem, vzrušujícím výkonem a výjimečným točivým momentem.Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru.Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů.

VÍCE O MODELU CBR650R

FORZA350

Forza 350 nastavuje laťku stylu vysoko – je jako rychlá pohyblivá socha aerodynamického výkonu s ohromujícím vzhledem. Přepracovaný přední aerodynamický kryt, světlomety a zadní světlo LED – inspirované velkým modelem Forza 750 – se elegantně kombinují a řídí proudění vzduchu, aby se snížil tlak na záda jezdce při rychlosti a zvýšil se komfort. A díky elektricky ovládanému štítu si můžete stisknutím tlačítka vybrat mezi ochranou proti větru a chladivým vánkem.Kapalinou chlazený motor SOHC poskytuje výkon 21,5 kW umožňující rychlou jízdu po dálnici a točivý moment 31,6 Nm zaručující velké zrychlení ve městě.

VÍCE O MODELU FORZA350

CBR650R

Toto je motocykl pro rozené závodníky. Model CBR650R, vytvarován pro vysokorychlostní aerodynamiku, s vylepšeným odpružením, vybavením i stylem, je mimořádně ostrým nástrojem s cíleným, sportovním záměrem, vzrušujícím výkonem a výjimečným točivým momentem.Řadový čtyřválcový 16ventilový motor DOHC by byla škoda nevyužívat. Úzké, krátké převody a plynulý skrytý výkon se postarají o famózní zrychlení – a pak zde máme ten působivý zvuk, kdy otáčky krásně stoupají směrem nahoru.Antihoppingová spojka usnadňuje řazení na vyšší stupeň a zvládá tvrdé řazení dolů.

VÍCE O MODELU CBR650R

FORZA750

Stroj Forza 750 je dostatečně kompaktní, aby měl výhodu v silničním provozu a snadno se parkoval, ale zároveň je dostatečně pohodlný i pro dvě osoby s dostatkem prostoru pro nohy jezdce. K tomu přidejte provedení, které přitahuje pozornost, ať jedete kamkoli. Samozřejmostí je silný a dostatečně výkonný motor, se kterým bude jízda zábavná, a podvozek, který zajistí ovladatelnost a nabídne vynikající aerodynamické vlastnosti i ve velkých rychlostech. A také praktický úložný prostor pod sedlem o objemu 22 l vhodný pro uložení celoobličejové helmy, který obsahuje zásuvku USB typu C a snadno přístupnou přihrádku. Forza 750 je ideální motocykl pro dojíždění do práce.

VÍCE O MODELU FORZA750

PCX125

PCX125 je poháněn kapalinou chlazeným jednoválcovým čtyřventilovým motorem, který zajišťuje plynulou akceleraci a zároveň dosahuje úžasně nízké spotřeby paliva. Důmyslně modernizovaný design vyniká futuristickými liniemi; široký rozměr pneumatik a zavěšení zadního kola s dlouhým zdvihem, ABS a systém kontroly trakce Honda zase zajišťují plynulou a jistou jízdu. PCX125 je také velmi praktický díky úložnému prostoru pod sedlem pro celoobličejovou helmu.

VÍCE O MODELU PCX125

ADV350

Čtyřventilový motor SOHC o objemu 330 ccm s technologií Enhanced Smart Power Plus (eSP+) dosahuje díky zabudovaným technologiím s nízkým třením vysoce sportovního výkonu a vysoké účinnosti. To znamená rychlou akceleraci v hustší dopravě a dostatek výkonu pro delší dojíždění po dálnici. Spotřeba paliva 3,4 l/100 km (režim WMTC) a 11,5l palivová nádrž zajišťují potenciální dojezd 340 km. ADV350 kombinuje sportovní výkon motoru a robustní, hladce fungující podvozek, který snadno zdolává terén. Je dobré být během jízdy ve spojení a mít u sebe vše, co potřebujete. Tak to udělejte díky systému HSVC, aplikaci Honda RoadSync a spoustě praktického úložného prostoru.

VÍCE O MODELU ADV350