Touring

NT1100

Motocykl NT1100 nabízí vše, co potřebujete, v jednom stroji. Díky lehkému a snadnému ovládání a odpružení s dlouhým zdvihem je agilní a přizpůsobený požadavkům města. Je to však také fantastický cestovní stroj s pohodlným designem GT pro dva a výkonným dvouválcovým motorem. Model NT1100 má 20litrovou palivovou nádrž s dojezdem 400 km (v režimu WMTC), postranními kufry, vyhřívanými rukojeťmi, konektivitou telefonu, tempomatem, zadním nosičem a středovým stojanem, který usnadňuje údržbu zadního kola. Tři výchozí jízdní režimy URBAN, RAIN a TOUR zvládnou většinu podmínek a dvě uživatelské možnosti USER umožní plně přizpůsobit výkon motoru.

VÍCE O MODELU NT1100

GL1800 GOLD WING

U modelu Gold Wing jde především o jízdu. Jeho motor – důmyslně propracovaný šestiválec – reaguje okamžitě na každý povel. Elektronické ovládání plynu (TBW) pomáhá ovládat motor ve čtyřech jízdních režimech – TOUR, SPORT, ECON a RAIN – s citlivější škrticí klapkou a nastavením optimalizovaným pro ovládání v nízkých rychlostech. Můžete si užívat silný výkon v celém rozsahu otáček, ať už vás vaše další dobrodružství v sedle zavede kamkoli.

VÍCE O MODELU GL1800 GOLD WING

GL1800 GOLD WING TOUR

Model Gold Wing Tour není vlajkovou lodí mezi motocykly Honda pro nic za nic – nabízí nejvyšší úrovně výkonu a luxusu na silnicích ve městě i mimo město. Vychází z neuvěřitelného modelu Gold Wing, zvyšuje maximální nosnost a poskytuje pohodlnější a uvolněnější jízdu pro spolujezdce. Luxusní materiál předního i zadního sedla zaručuje maximální pohodlí při jízdě. Audiosystém a reproduktory poskytují čistý zvuk. Dvojitá mlhová světla LED zaručují skvělou viditelnost. Model Gold Wing Tour je stejně jako model Gold Wing postaven na motocyklu, který si poradí s každou zatáčkou. Hliníkový rám s dvojitým páteřovým rámem (twin-beam) se systémem zavěšení se dvěma příčnými rameny vpředu a elektronická regulace tlumení zajišťují precizní reakci zavěšení.

VÍCE O MODELU GL1800 GOLD WING TOUR